Hege Braathen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)

Fast representant

Formannskapet (Ap)

Fast representant

Bamble valgstyre (Ap)
Tom Rune Olsen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)

Fast representant

Formannskapet (Ap)

Fast representant

Gruppeledermøte (Ap)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (Ap)
Kai Usterud Braathen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)
Janett Rogn Falkevik

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)
Ali Mohammed

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)
Hallgeir Kjeldal

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)
Bjørn Gunnar Andersen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)
Magnus Ellefsen Moen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Ap)
Simona Alicja Kobiela

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Tommy Samuelsen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Bård Hoksrud

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Monica Arntzen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)

Fast representant

Formannskapet (FrP)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (FrP)
Ine Elisabeth Hoksrud

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Anne Thommesen Flølo

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Cecilie Buer Sørensen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Jon Pieter Flølo

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)

Fast representant

Formannskapet (FrP)

Fast representant

Gruppeledermøte (FrP)

Fast representant

Bamble valgstyre (FrP)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (FrP)
Petter Jørgensen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)

Fast representant

Formannskapet (FrP)

Fast representant

Gruppeledermøte (FrP)
Rolf Gunnar Thommessen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Arnstein Haave

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Halvor Sannes

Roller

Fast representant

Kommunestyre (FrP)
Lars Inge Rønholt

Roller

Fast representant

Kommunestyre (H)

Fast representant

Formannskapet (H)

Fast representant

Gruppeledermøte (H)

Fast representant

Bamble valgstyre (H)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (H)
Erling Dahl

Roller

Fast representant

Kommunestyre (H)

Fast representant

Formannskapet (H)

Fast representant

Gruppeledermøte (H)
Hans Per Heistad

Roller

Fast representant

Kommunestyre (H)
Geir Gjømle

Roller

Fast representant

Kommunestyre (H)
Magnar Kleiven

Roller

Fast representant

Kommunestyre (KrF)
Atle Johnsen Gyllensten

Roller

Fast representant

Kommunestyre (KrF)

Fast representant

Formannskapet (KrF)

Fast representant

Gruppeledermøte (KrF)
Ole Roger Dyrkorn

Roller

Fast representant

Kommunestyre (R)

Fast representant

Formannskapet (R)

Fast representant

Gruppeledermøte (R)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (R)
Ana Isabel Taylor Lopez

Roller

Fast representant

Kommunestyre (R)
Karsten Tønnevold Fiane

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Sp)

Fast representant

Gruppeledermøte (Sp)
Torstein Dahl

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Sp)

Fast representant

Formannskapet (Sp)

Fast representant

Gruppeledermøte (Sp)

Fast representant

Bamble valgstyre (Sp)
Charlotte Dahl

Roller

Fast representant

Kommunestyre (Sp)
Gro Grenager

Roller

Fast representant

Kommunestyre (SV)

Fast representant

Formannskapet (SV)

Fast representant

Gruppeledermøte (SV)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (SV)
Line Markussen

Roller

Fast representant

Kommunestyre (V)

Fast representant

Gruppeledermøte (V)
Vibeke Gyllensten

Roller

Fast representant

Bamble valgstyre (KrF)

Fast representant

Administrasjonsutvalget (KrF)
Leiv-Andre Kaalstad

Roller

Fast representant

Administrasjonsutvalget (ANSATT)
Marie Bakken

Roller

Fast representant

Administrasjonsutvalget (ANSATT)
Tone Lindahl

Roller

Fast representant

Administrasjonsutvalget (ANSATT)
May-Brit Park Helliesen

Roller

Fast representant

Administrasjonsutvalget (ANSATT)